Mysz ale kot

Katarzyna Mól Wydawnictwo: Ridero IT Publishing rozrywka
Ridero IT Publishing
rozrywka
2016-09-02

Rozczarowanie. Może książka pisana w zabawny sposób ale widać że autorka nie ma pojęcia o kotach, o karmieniu i dobrych praktykach. Może ma koty ale dla mnie to propagowanie złych wzorców np. Przykład karmienia kota szynką, czy wypuszczaniu kotów z domu

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jeśli jesteś absolutnym kociarzem i nic co kocie nie może przejść niezauważone koło twojego nosa, musisz poznać Myszkę. Myszka - co do tego nie ma wątpliwości jest – kotem, i to na dokładkę bardzo rozgadanym. Na „swoim” blogu MYSZ ALE KOT chętnie opowiada nam o swoich mniejszych i większych przygodach już od ponad trzech lat! Jej wytrwała praca zaowocowała niedawno wydaniem...

Uśmiałem się czytając historie opowiadane przez kota, polecam 😊

Lekka, przyjemna książeczka na jesienne wieczory. I cena bardzo niska :)

• ☘️ Legimi
  • ⚔️ Wyzwanie LC 2020
  • Książki w 2020
  • Legimi
  • Życiem pisane
  • 🐾 Happy Animals
  • ✅ 2020

Dodaj cytat z książki Mysz ale kot