Dhaulagiri Zdobyty

Wiedza Powszechna
Dhaulagiri Himalaje Nepal alpinizm
literatura podróżnicza
Dhaulagiri Himalaje Nepal alpinizm

Hajdukiewicz, mimo że nie był organizatorem wyprawy na Dhaulagiri, ani nie brał udziału w ataku na szczyt (był opiekunem medycznym) to napisał książkę mocno wciągającą, bardzo dobrze oddającą klimat tej wyprawy. W tej książce nie ma lania wody ani nadmiernego opisu przyrody i otoczenia, za to jest dużo akcji i ciekawych sytuacji, na które natrafił autor tej książki podczas...

• Historia
  • Pasje, namiętności, hobby
  • 2017
  • Góry
  • Autorzy polscy
  • Góry
  • Sport, alpinizm, trekking, żeglarstwo i turystyka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dhaulagiri Zdobyty