Nieznane dzieje Polski 1943-2015

Fronda
literatura faktu historia
literatura faktu
literatura faktu historia

Historia najnowsza Polski, z jednej strony klarowna i wyjaśniona „kto był kim”, z drugiej jednak zagmatwana i wpływająca mocno na współczesność, wymaga szerszego spojrzenia i uporządkowania. Tejże próby podjął się Marek Gędek, który poznał „na własnej skórze” jak relacje władza-obywatele kształtują rzeczywistość w jakiej przyszło nam żyć. Prawie 1000-stronicowa książka...

• Polska
  • HISTORIA
  • Polityka i społeczeństwo
  • Do kupienia
  • W pierwszej kolejności do zdobycia
  • DP - Historia
  • Historia