Każda kobieta czarodziejką

Agencja Wydawnicza Comes
Every Woman a Witch
poradniki
Marek Czekański

Cóż, przeglądałem swoje szpargały i natknąłem się na tę książkę. Pamiątka po wspólnym mieszkaniu i dzieleniu pokoju z siostrą. Tytuł mnie zaintrygował. Ale nie zgadzam się z Autorką, jakoby to tylko kobiety były obdarzone intuicją. Bo na przykład w linii pochodzenia mojego Ojca, to mężczyźni wykazywali się niewątpliwie częściej intuicją niż kobiety. Fajna to lektura....

• 2000

Dodaj cytat z książki Każda kobieta czarodziejką