Odważ się żyć, czyli 13 000 km z Portugalii do Chin

Tomasz Kwiatkowski Wydawnictwo: Sorus Seria: Na szlaku turystyka, mapy, atlasy
9788365419262
Sorus
Chiny książka rowerowa Kuryło Piotr Kwiatkowski Tomasz podróż rowerowa podróże rowerowe Portugalia wyprawa rowerowa
turystyka, mapy, atlasy
9788365419262
Na szlaku

Okładka książki China. Lonely Planet Damian Harper, Tienlon Ho, Robert Kelly, Michael Kohn, Shawn Low, Bradley Mayhew..., Daniel McCrohan
10,0
China. Lonely ... Damian Harper, Tien...
Okładka książki Pekin Borys Ryczyło Iwona Grabowska, Borysa Ryczyło Iwona Grabowska
9,7
Pekin Borys Ryczyło Iwona...
Okładka książki China. Lonely Planet Piera Chen, Min Dai, Megan Eaves, David Eimer, Damian Harper, Tienlon Ho, Robert Kelly, Shawn Low, Emily Matchar, Bradley Mayhew, Daniel McCrohan, Phillip Tang, Chung Wah Chow
8,0
China. Lonely ... Piera Chen, Min Dai...

Dobra, rzetelna relacja z inspirującej podróży. Wiele ciekawych opisów miejsc, spotkań, przeżyć oraz dowód na to, że nie ma się co spieszyć :)

Dodatkowo cień na często idealizowaną w środowisku, a jak się okazuje mocno kontrowersyjną postać Kuryły. Warto przeczytać, aby - tak jak on - nie zapędzić się za bardzo.

• Bardzo
  • Rower