Odważ się żyć, czyli 13 000 km z Portugalii do Chin

Sorus
2016-12-01
2016-12-01
9788365419262
Chiny książka rowerowa Kuryło Piotr Kwiatkowski Tomasz podróż rowerowa podróże rowerowe Portugalia wyprawa rowerowa

Dobra, rzetelna relacja z inspirującej podróży. Wiele ciekawych opisów miejsc, spotkań, przeżyć oraz dowód na to, że nie ma się co spieszyć :)

Dodatkowo cień na często idealizowaną w środowisku, a jak się okazuje mocno kontrowersyjną postać Kuryły. Warto przeczytać, aby - tak jak on - nie zapędzić się za bardzo.

Dodaj cytat z książki Odważ się żyć, czyli 13 000 km z Portugalii do Chin