Techniki uczenia się.

praca zbiorowa Wydawnictwo: Rea poradniki
Rea
poradniki
2016-09-27

Poradniki coś mnie nie lubią.

Książka zawiera wiele ciekawych informacji na temat pracy naszego mózgu. Autorzy przedstawiają metody na zwiększenie koncentracji, poprawę pamięci, sprawności intelektualnej, techniki uczenia się.

Książka ciekawa, zawierająca wiele cennych informacji na temat skutecznego przyswajania wiedzy. Przydatna zarówno dla uczniów i studentów, ale też każdego kto chciałby wykorzystać sprawdzone metody szybszego, łatwiejszego i bardziej skutecznego sposobu uczenia się. Profesjonalne strategie przydatne w codziennym życiu, przygotowaniu się do egzaminów, prezentacji. Wiedza...

Moja pierwsza pozycja w 2018 roku. :) Okropnie długo ją męczyłam, ale udało się.
Żałuję, że nie wiedziałam o istnieniu tej książki za czasów szkolnych. Pewnie wiele by mi pomogły informacje w niej zawarte. Chociaż teraz ta wiedza też się może przydać.

• 2017
  • Psychologia/Socjologia/Zdrowie/Poradniki
  • Jak się uczyć
  • Mnemotechniki/Uczenie się
  • Pamięć/Mnemotechniki/Nauka/Uczenie się
  • 2018

Dodaj cytat z książki Techniki uczenia się.