Jej książęca wysokość

2009-04-02
2009-04-02
Agata Kowalczyk, Alicja Marcinkowska, Alicja Skarbińska-Zielińska
miłość dramat księżniczka

Od pałacu w Europie przez college w Kalifornii po obóz Czerwonego Krzyża w ogarniętej wojną Afryce-gdziekolwiek jest,księżniczka Christianna doskonale wie,że nigdy nie będzie mogła sama decydować o swoim życiu. Współczesna dziewczyja musi podporządkować się surowej tradycji i etykiecie. Zapomnieć o marzeniach,szczęściu i miłości...Jak potoczą się losy księżniczki Christianny? Jak zakończy się ta porywająca romatyczna historia wielkiego uczucia i równie wielkiego dramatu?
Bardzo świetna książka o trudnej miłości. Jak dwoje ludzie ze swoją miłością wbrew książecej nie mocy.

Główna postać księżniczki wyidealizowana przez autorkę. Trochę ciężko znaleźć osobę bez wad, a tu proszę osoba dobra, współczująca, pomocna itd. Jak dla mnie za słodko. Wątek miłosny też przesłodzony. Powieść całkiem nieźle się czytało ale zakończenie to już takie szybkie i bez polotu jakby autorce się spieszyło z zakończeniem.

Bardzo ładna wciągająca i pełna wzruszeń książka. Od pałacu w Europie przez college w Kalifornii po obóz Czerwonego Krzyża w ogarniętej wojną Afryce - gdziekolwiek jest, księżniczka Christianna wie, że nigdy nie będzie mogła sama decydować o swoim życiu. Współczesna dziewczyna musi podporządkować się surowej tradycji. I zapomnieć o marzeniach, o szczęściu i o miłości... Danielle Steel snuje porywającą romantyczną historię wielkiego uczucia i wielkiego dramatu. Rzadko się zdarza, aby księżniczka była tak skromna dobra miła i chciała pomagać chorym i biednym ludziom. Koniec bardzo romantyczny i taki bajkowy lecz warto było przeczytać następną świetną powieść ulubionej przeze mnie autorki.

Pamiętam tę książkę jak przez mgłę, bo czytałam ją dawno. Ale jestem pewna, że wszystkie tragedie i chęć księżniczki, by pomóc w Afryce mną bardzo poruszyły. Nie ukrywam, że trochę jestem do Niej podobna, bo z pewnością bym też zaryzykowała podróż do Afryki w takim celu. Polecam!

Kolejna świetna książka jednej z najlepszych autorek powieści dla kobiet. Bardzo mi się podobała fabuła tej książki oraz to, że główna bohaterka nie była jakąś tam głupiutką dziewczynką, która nie wie, czego tak naprawdę chce. Jednakże troszeczkę zawiodłam się na końcówce książki. To wszystko było troszkę chaotyczne i opisane tak, jakby autorka śpieszyła się zakończeniem tej historii. Mimo wszystko jednak polecam.

Bardzo ladna wciagajaca i pelna wzruszen ksiazka.Zadko sie zdarza aby ksiezniczka byla tak skromna dobra mila i chciala pomagac chorym i biednym ludziom.Koniec bardzo romantyczny i taki bajkowy lecz warto bylo przeczytac nastepna swietna powiesc lubionej przezemnie autorki.

też chcę do Afryki, żeby pomagać tak jak ona ;)

też chcę do Afryki, żeby pomagać tak jak ona ;)

Świetna powieść. Bardzo się przy niej wzruszyłam, szczególnie bardzo podobało mi się zakończenie.

Bardzo mi się podobała ta książka. Współczułam głównej bohaterce, najpierw tragedia rodzinna, później ogrom obowiązków, które spadły na nią dość nieoczekiwanie.

Na początku książka jest dość nudna, jednak z czasem się do niej przekonałam.

Wciągająca, wzruszająca i warta przeczytania.

Miłość zwycięża.

Na początku książka jest dość nudna, jednak z czasem się do niej przekonałam.

Wciągająca, wzruszająca i warta przeczytania.

Miłość zwycięża.

• Danielle Steel
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Jej książęca wysokość