Słownik minimum niemiecko-polski i polsko-niemiecki

Okładka książki Słownik minimum niemiecko-polski i polsko-niemiecki
Jerzy Jóźwicki Wydawnictwo: Wiedza Powszechna encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Słownik minimum niemiecko-polski i polsko-niemiecki
Wiedza Powszechna
1974-01-01
1969-01-01

Z tego słownika z powodzeniem korzystałem w szkole podstawowej i średniej. Miałem wtedy przedmiot o nazwie język niemiecki. Języka tego nigdy się nie nauczyłem, ale słownik często pomógł mi w nauce lub odrabianiu lekcji.
Słownik jest w formacie kieszonkowym. Przed każdą częścią znajdziemy wskazówki dla korzystających ze słownika, wyjaśnienie znaków objaśniających i skrótów....

• Biblioteczka A1
  • Posiadam i Chcę przeczytać
  • Regał

Dodaj cytat z książki Słownik minimum niemiecko-polski i polsko-niemiecki