Odwaga

Okładka książki Odwaga Pauline Barrett
Okładka książki Odwaga
Pauline Barrett Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła Seria: Inspiracje filozofia, etyka
filozofia, etyka
Inspiracje
Courage
Edycja Świętego Pawła
2002-01-01
2002-01-01
Jarosław Pieniek

To przepiękna, mądra i inspirująca książka. Zawiera cytaty i myśli różnych osób o odwadze, której tak często nam brakuje w życiu. Zdania dobrane zostały przez Pauline Barrett. Do tego dochodzą jeszcze fantastyczne i często urzekające swym pięknem fotografie.
Lista osób, które o odwadze coś ciekawego powiedziały i ich wypowiedzi zostały zawarte w tejże książce: Rainer Maria Rilke, John Henry Newman, David Seabury, Andre Gide, Thomas Edison, Robert F. Kennedy, Napoleon Bonaparte, Winston Churchill, Franklin Roosevelt, Johann Wolfgang Goethe, Hariet Beecher Stowe, Eleanor Roosevelt, Mark Twain, Theodore Roosevelt, Peter Drucker, Douglas MacArthur, Walt Disney, Maxwell Maltz, Logan Pearsall Smith, Robert Louis Stevenson, George Davis, Vincent van Gogh, Robert G. Ingersoll, Rudyard Kipling, Julia Fletcher Carney, Wilfred Grenfell, William Szekspir, Hellen Keller, George Bernard Shaw.
Książka ze znakomitymi zdjęciami. Książka ze wspaniałymi i ciekawymi myślami. Piękna i warta uwagi z każdej strony. Niezwykła, wyjątkowa, ładnie wydana i odważnie przyznaję jej dużą ilość gwiazdek w mojej ocenie.

Dodaj cytat z książki Odwaga