Przysięga

Jodi Ellen Malpas Wydawnictwo: Amber Cykl: Ta Noc (tom 5) literatura obyczajowa, romans
One Night: Unveiled
Karolina Post-Paśko, Marta Czub
Amber
namiętność obsesja fascynacja sekrety seks uczucia tajemnice erotyka miłość wybory niebezpieczeństwo przysięga
One Night: Unveiled
Ta Noc (tom 5)
literatura obyczajowa, romans
Karolina Post-Paśko, Marta Czub

męczyłam się z tą częścią kilka dni. poprzednie z regułu pochłaniałam w ciągu dnia, a ta mnie zupełnie nie wciągnęła. nic tylko dłużyzny i absurdalne zachowanie Livy. Wpada w szał z byle powodu i zachowuje się tak absurdalnie że aż niewiarygodnie. przemęcze jeszcze ostatnią część i z wielką ulgą zakończę tę serię.

Livi i Miller przebywają w Nowym Jorku. Cieszą się krótkimi, beztroskimi chwilami. Życie nie może być zbyt piękne. Livy otrzymuje informację o zawale swojej babci Josephine. Bez długiego namysłu postanawia wrócić do jedynej. kochającej ją osoby, oczywiście oprócz Millera. Sytuacja na szczęście jest już opanowana, ale po wyjściu ze szpitala, babia będzie potrzebowała opieki....

Książka bardzo przeciętna. Banalne, powtarzające się dialogi sprawiają, że jej lektura wcale nie jest lekka i przyjemna. Szkoda, że autorki nie było stać na bardziej wyszukane słownictwo i ogranicza się ona do ciągłego powielania tych samych zwrotów. Z każdym tomem chyba jest coraz gorzej. W ostatniej części nie liczę na nic lepszego.

Zdecydowanie lepsza niż poprzedni tom. Mamy lekki wątek kryminalny, dużo miłości i tajemnice, które w końcu wyglądają na światło dzienne. Podoba mi sie siła Livy i to jak walczy o swoją miłość. Natomiast nudzą mnie zbliżenia tej dwójki, które są złudzająco do siebie podobne. Mimo wszystko ten tom uważam za jeden z lepszych i zdecydowanie polecam

Dyskusje

• 2015