Lucas

Okładka książki Lucas
Jay McLean Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Preston Brothers (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Wszystko to fajne tylko za bardzo polukrowane. Momentami mnie mdliło😉

Wszystko to fajne tylko za bardzo polukrowane. Momentami mnie mdliło😉

Lucas i Laney od 11 roku życia są przyjaciółmi, jednak dziewczyna ukrywa przed przyjacielem miłość do niego jak i on do niej. Lucas jest przystojnym sprinterem który miał połowe dziewczyn w szkole i o każdej opowiada swojej przyjaciółce która nocami płacze z żalu a w dzień udaje szczęśliwą że może choć na chwile zająć mu czas. Jednak gdy on poznaje prawdę i spędza noc z Laney, postanawia zerwać ze swoją obecną dziewczyną co nie idzie mu łatwo. Widząc ich razem Laney przestaje być już tak pobłażliwa wobec niego i postanawia zacząć żyć życiem w którym nie czeka na każde skinienie przyjaciela. Poznaje Coopera który skrada jej serce. jednak mimo że serce dziewczyny pragnie lucasa, ciało zaś oddaje Cooperowi który ze wspaniałego mężczyzny zmienia się w tyrana. Bardzo dobra , pouczająca i wciągająca książka. Polecam

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna książka, wywołała u mnie całą gamę emocji.
Polecam

Świetna książka, wywołała u mnie całą gamę emocji.
Polecam

Na półkach: , , , ,

Autorka miesza teraźniejszość z przeszłością jak dla mnie jest to cholernie wkurzające – nie lubię czegoś takiego. Nie można tego jakoś rozdzielić, przecież to całkiem może namieszać w głowie czytelnika.

Momentami mam rażenie jakbym czytała książkę dla dzieci – styl pisania jest bardzo prosty delikatnie mówiąc.

Główni bohaterowie znają się od dziecka, na początku trochę ze sobą rywalizują zwłaszcza w bieganiu, w liceum są przyjaciółmi i tutaj zaczynają się kłopoty.
Jeżeli chcecie się dowiedzieć co było dalej to zapraszam do lektury :)

Dodatkowy plus za zwariowaną rodzinę Preston z którą był niezły ubaw.

Główni bohaterowie znają się od dziecka, na początku trochę...

Bardzo przyjemna książka. Śmiało mogę ją każdemu polecić. W charakterze i zachowaniu Lucasa absolutnie nic bym nie zmieniła. Bardzo miło oderwać się od rzeczywistości przy takiej lekturze mimo, że w niej nie zabrakło dość przykrych momentów. Ale właśnie dzięki temu wydawała mi się taka fajna.

Do połowy książki schemat często już spotykany w innych pozycjach, dwoje przyjaciół ona zakochana w nim on w niej, ale wzajemnie nie chcą zniszczyć przyjaźni, ukrywają uczucia itd. Później zachowanie głównej bohaterki trochę mnie zaskoczyło, że jedno nieporozumienie i oddalają się od siebie ludzie, którzy byli sobie bardzo bliscy. W drugiej części książki pojawia się motyw przemocy domowej, ukrywania tego i akcja się rozwija, która buduje napięcie do ostatniej strony.

Spodobała mi się ta historia. Taka ciepła, pozytywna i wielowymiarowa. Cudownie przedstawiona miłość rodzicielska i braterska :) Panowie Preston od najmłodszego do najstarszego potrafią skraść serce :)
Mimo, że nie udało się uniknąć przerysowania i przewidywalności to i tak uważam, że warto było ją przeczytać :)
Polecam :)

Polecam :)

W sprincie, liczy się każda milisekunda.
Kiedy czekasz na miłość, te milisekundy można odczuwać jak eony.

Uczeń ostatniej klasy liceum Lucas Preston ma to wszystko: gwiazda drużyny biegaczy, czekające na niego stypendium, swoje mieszkanie i obrotowe drzwi dla dziewczyn. Ma również starszą siostrę, pięciu młodszych braci i ojca, który polega na nim, aby upewnił się, że ci bracia nie pozabijają się nawzajem.

Jego zbawienie? Lois "Laney" Sanders, dziewczyna, którą polubił, gdy miał zaledwie jedenaście lat.
Dziewczyna, która stała się jego najlepszym przyjacielem, jego powiernikiem, jego odwagą.

Zajęło zaledwie szesnaście kliknięć i osiem sekund, aby Lucas zdał sobie sprawę, że jego lubienie Laney zamieniło się w miłości.
Osiem zmieniających życie sekund.
To także dokładna długość czasu, jaką zajęło stracenie jej.

W sprincie, liczy się każda milisekunda.
Kiedy czekasz na miłość, te milisekundy można odczuwać jak eony.

Rewelacja-samo życie, jego jasne i ciemne strony. Narodziny, śmierć- płacz i śmiech. Skrajne emocje i przemoc domowa - wszystko w komplecie.

POLECAM

POLECAM