rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( styczeń 2017 )
Będę musiała też się zacząć rozglądać jak będę chciała coś niedostępnego, zwłaszcza że Twoje książki są, patrząc na zdjęcia, zawsze w bardzo dobrym stanie (o ile nie idealnym). :) "Prosto z piekła" nie czytałam, będę musiała sobie wypożyczyć z biblioteki. Spojrzałam na allegro z ciekawości - rzeczywiście najtaniej to tam nie jest...
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu
Jak Wam idzie?
i jakoś nie mam siły wyciągać tego wszystkiego i mierzyć. może dlatego że w wyzwaniu mam 71 książek, a w większości to kobyły - bo takie lubię najbardziej - min. 4 cm - to wiem że przy wzroście 172 raczej na pewno mam tyle ile potrzeba i nawet więcej - ale może kiedyś się zbiorę?
11 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (vol. 5)
Wypożyczone z bilioteki : nareszcie !  Dziewczyna komendanta Dziewczyna komendanta  Nigdy w życiu! Nigdy w życiu!  Dziewica z Lasu Mgieł Dziewica z Lasu Mgieł
12 lata temu