The Dare

2009-02-02
Data 1. wydania:
2009-02-02
angielski

To książka o traumie dotykającej dwie rodziny połączenie tragedią przypadkowego potrącenia chłopca z sąsiedztwa. Sprawczynią jest matka 12-sto-letniego Dannego. Jego też oczami obserwujemy rozgrywające się w obu rodzinach dramaty.
John Boyne subtelnie przedstawia przekazuje przesłanie, że jedna chwila może całkowicie zmienić ludzkie życie i relacje ze środowiskiem.

Baaardzo przewidywalne... Po tym autorze spodziewałam się czegoś więcej.

Baaardzo przewidywalne... Po tym autorze spodziewałam się czegoś więcej.

Dodaj cytat z książki The Dare