The Dare

angielski
Black Swan
literatura młodzieżowa
angielski

Baaardzo przewidywalne... Po tym autorze spodziewałam się czegoś więcej.

To książka o traumie dotykającej dwie rodziny połączenie tragedią przypadkowego potrącenia chłopca z sąsiedztwa. Sprawczynią jest matka 12-sto-letniego Dannego. Jego też oczami obserwujemy rozgrywające się w obu rodzinach dramaty.
John Boyne subtelnie przedstawia przekazuje przesłanie, że jedna chwila może całkowicie zmienić ludzkie życie i relacje ze środowiskiem.

• Jeszcze nie wydane w Polsce
  • 5 (bardzo dobre)