Generation One

Pittacus Lore Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Lorien Legacies Reborn (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
HarperCollins
lorien pittacus lore dziedzictwa lorien odrodzenie dziedzictw science fiction
Generation One
Lorien Legacies Reborn (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
lorien pittacus lore dziedzictwa lorien odrodzenie dziedzictw science fiction

Pittacuss Lore po raz kolejny zaskakuje bardzo dobrą i wciągającą lekturą. Biorąc do ręki "Generation One", obawiałam się czy temat nie został już wyczerpany i nie będzie on tutaj ciągnięty na siłę, mimo to jest to spójna i intrygująca kontynuacja, która zapowiada się na kolejną świetną serię książek.

"Generation one" jest napisana przystępnym językiem - oznacza to, że z w...

• Paranormal
  • Przeczytane w oryginale