Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie. Część 2

Okładka książki Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie. Część 2
Jerzy Zięba Wydawnictwo: Egida Consulting Seria: Ukryte terapie zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Ukryte terapie
Egida Consulting
2016-12-01
2016-12-01

Zięba to pan bez wykształcenia medycznego, ale ze sporym zacięciem do poszukiwań. Jednak same dobre chęci i przeczytanie Harpera, czy Szczeklika jak widać w tej książce, nie dają mu wystarczającej wiedzy, aby odróżnić ziarno od plew.

Wielokrotnie się potyka, nawet na podstawowej wiedzy, mi.in. o sławnej WITAMINIE C LEWOSKRĘTNEJ! Słowem wyjaśnienia jest to kłamstwo,...

Dla mnie książka OK, można przeczytać i zainteresować się przede wszystkim tematem jak zapobiegać chorobom. Mam na myśli pożywienie i styl życia. Co do wyleczenia chorób przewlekłych podobnymi metodami to wydają się one mało inwazyjne, choć jak pisze autor- nie jest to podręcznik "leczenia".

Druga część jest nie mniej szkodliwa od pierwszej.

2041

Doktor Zięba brutalnie rozprawia się z medycznymi kłamstwami m.in szczepionkami.

Kolejna pozycja celebryty z YT. Przeczytana i przeanalizowana pod kątem wygłaszanych w książce teorii. Niestety, dowody i anegdoty autora nie znajdują potwierdzenia we współczesnej wiedzy i doświadczeniu. Alarmujący jest za to fakt, że opisywane suplementy potrzebne do stosowania zalecanych terapii możliwe są do kupienia w sklepie autora.

Publikowanie książki która...

Niestety, tak jak poprzednia zawiera więcej manipulacji niż faktów.
Rozsądnie myślącym radzę poszukać i zweryfikować źródła. Mocno się zdziwicie.

3/12 - przede wszystkim nie chciałabym krytykować metod naturalnych, które wspierają leczenie, bądź są w stanie zapobiegać chorobom o których wspomina autor, bo sama jestem przeciwniczką suplementów, antybiotyków itp. i unikam ich na ile można, a wspieram witaminami oraz ziołami. To na czym się opiera autor nie wiem, nie mam wiedzy medycznej, więc ciężko mi się odnieść....

Cenne informacje

Dużo faktów, ciekawa pozycja. Warto mieć w domowej biblioteczce.

Dla tych, którzy interesują sie swoim zdrowiem, jak i zdowiem swoich najbliższych. Którzy są zdrowi i chcą w zdowiu dożyć 100 lat, jak i dla tych którzy szukają sposobów jak utracone zdowie - swoje bądź też zdrowie członków rodziny czy przyjaciół - odzyskać.
A okazuje się, że nie jest to ani trudne ani kosztowne!
A także o tym jak ulżyć tym, który już są chorzy a bardzo...

• Zdrowie
  • Poradniki