Jay Asher Wydawnictwo: Penguin Books literatura młodzieżowa
Penguin Books
literatura młodzieżowa
angielski
Inne

Świetna młodzieżówka, przyjemnie się czyta. Polecam.

Książka wywołała we mnie wiele emocji, od śmiechu przez złość do łez. Przyjemnie się ją czyta, jest w niej wiele zabawnych momentów oraz pokazuje przede wszystkim trochę inne spojrzenie na święta i czas spędzamy z bliskimi. Mogę ją z czystym sercem polecić.

Rewelacyjna powieść świąteczna! Osobiście nie jestem zwolenniczką takich książek, a tutaj taki traf!
Skusiłam się na nią ze względu na autora. Poprzednia jego książka była naprawdę dobrą lekturą, zaś ta - jeszcze lepszą.
Idealna na zimowe późne popołudnia do herbatki i ciepłego kominka.

Książka, którą czyta się bardzo przyjemnie. Napisana jest lekkim językiem. Książka bardzo mnie wciągnęła. Jest jedną z moich ulubionych. Polecam przeczytać ja w grudniu może się bardziej wczuć w przygody. Jestem ciekawa jak dalej potoczyły się losy bohaterów

Świetna pozycja w grudniowym klimacie! Sympatyczne i zabawne charaktery i ciekawy i lekki plot!

Książka inna niż wszystkie

Bardzo klimatyczna książka. Można powiedzieć, że miłość do choinek oraz świątecznej atmosfery połączyła dwie osoby, które najwyraźniej były sobie pisane.

Od kilku lat chodziła za mną miętowa kawa i próbowałam sobie przypomnieć, która książkowa bohaterka opijała się takim właśnie napojem. Objawienie przyszło w te Święta, kiedy wróciłam do "Światła" Jay Asher.
Wydaje mi się, że o tej książce powiedziano już wszystko. I ciężko się nie zgodzić z praktycznie każdą recenzją na Lubimy Czytać.
Jest to słodka i banalna opowiastka,...

Naprawdę cudowna opowieść, ale jak dla mnie 1.Za krótka 2.No przepraszam ale 150 stron z 270 to zdecydowanie za dużo by skumać, że się kogoś lubi. Książka jest przeurocza i piękna.

Szczera 10tka! Książka cudowna, mająca swój klimat, zresztą świąteczny klimat!
Bardzo krótka, czytało się ją szybko i nie można było się od niej oderwać. Jestem totalnie zachwycona historią oraz bohaterami. Wiedzialam, jak może potoczyć się zakończenie,a pomimo tego i tak bardzo mi się podobowało! Książka dla każdego miłośnika klimatu świątecznego i obyczajówki z...

1 581
    1 164