Nagroda im. Janusza A. Zajdla 2012

Okładka książki Nagroda im. Janusza A. Zajdla 2012
Anna BrzezińskaStefan Darda Wydawnictwo: Związek Stowarzyszeń "Fandom Polski" Seria: Nagroda im. Janusza A. Zajdla fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Nagroda im. Janusza A. Zajdla
Związek Stowarzyszeń "Fandom Polski"
2012-01-01
2012-01-01

Okładka książki Wizje alternatywne Andrzej Drzewiński, Jacek Dukaj, Eugeniusz Dębski, Jarosław Grzędowicz, Marek S. Huberath, Jacek Inglot, Mirosław Piotr Jabłoński, Krzysztof Kochański, Maja Lidia Kossakowska, Marek Oramus, Jacek Piekara, Andrzej Sapkowski, Jacek Sobota, Wojciech Szyda, Andrzej Ziemiański, Rafał A. Ziemkiewicz, Andrzej Zimniak, Maciej Żerdziński
Ocena 7,1
Wizje alternat... Andrzej Drzewiński,...
Okładka książki Inne światy Sylwia Chutnik, Jacek Dukaj, Aneta Jadowska, Anna Kańtoch, Jakub Małecki, Remigiusz Mróz, Łukasz Orbitowski, Robert J. Szmidt, Aleksandra Zielińska, Jakub Żulczyk
Ocena 6,6
Inne światy Sylwia Chutnik, Jac...