Spotkanie w Phoenix

Rendez-vous à Phoenix
komiksy
Katarzyna Sajdakowska, Jakub Jankowski
obyczajowa

W zasadzie taka sobie opowieść. Czytałam inne lepsze pozycje tego autora np "Wąż wodny".

Spotkanie w Phoenix charakteryzuje się prostą fabułą. W zasadzie niczym nie zaskakuje i nie trzyma w napięciu - czyta się bez większych emocji. Na niespełna 80 stronach albumu Tony Sandoval na swoim przykładzie przedstawił obraz nielegalnego przekraczania granicy Meksyku.

Czy aktualny?

Co do tego nie mam pewności ale z pewnością był aktualny, kiedy autor musiał...

Szok i niedowierzanie! Sandoval napisał w końcu dobry komiks?! Chociaż w sumie tutaj scenariusz napisało samo życie ;). W każdym razie - pierwszy raz podczas lektury pracy tego autora poczułem jakiekolwiek emocje. A że wychodzę z prostego założenia, iż wszystko, co budzi w nas emocje, jest dobre i wartościowe, stąd siłą rzeczy komiks ten też musi być dobry i wartościowy....

rewelacja. kartoflowate noski kocham. scenariusz tez fajny

Tak jak kreska podobała mi się np. w Wężu wodnym czy Wybrykach Xinophixeroxa tak tu irytowała mnie i rozpraszała. Fabuła niby ciekawa ale jak dla mnie niewciągająca

• Komiks
  • Komiksy