Fanfik

Patronat LC

Kup książkę

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Gdy życie jest bardziej fiction niż fun

32 Link do recenzji

Pomimo, że nastolatką już nie jestem od kilkunastu lat, sięgnęłam po tę książkę zachęcona dość skrajnymi ocenami i opiniami na jej temat. Starałam się na nią spojrzeć przez pryzmat tego, czym jest – powieścią dla młodzieży, która z założenia rządzi się swoimi prawami, trochę odmiennymi od tych, które dotyczą dorosłego odbiorcy. I patrząc na całość w ten sposób powiem jedno:...

Pamiętam, że gdy dostałem tę książkę na święta stwierdziłem, że jest dziwna i nie podoba mi się. Zabawne, że półtorej roku później, problem z książki dotyczył mnie i pomógł mi z określeniem tego, jak się czuję.

Niesamowicie spodobał mi sie fakt, że główny bohater był po prostu... człowiekiem. Nie każda jego decyzja była super, irytował się, nie radził sobie. Wyidealizowani bohaterowie w książkach potrafia być męczący...

Po prostu genialne.

Bardzo dobra książka, niesamowicie wciągająca. Czytając musiałam się powstrzymywać by nie zerkać co wydarzy się na następnej stronie. Porusza ważny temat, skłania do przemyśleń. Naprawdę warto przeczytać.

Ogromne zaskoczenie, książka porusza trudne i ważne tematy. Jest pokręcona i ciekawa.

Jedno słowo. Wybitne. Książka powala humorem, postacie to osoby z którymi masz do czynienia na co dzień lub w moim przypadku bardzo chcesz spotkać. Styl pisania bardzo przypadł mi do gustu, powieść ta zaczęła się zaliczać do moich ulubionych. Uważam, że wiele osób powinna ją przeczytać.

Ważna książka, ważny temat, tylko wykonanie trochę bez wyrazu, lektura grzeczna jak śpiące dziecko. Życie to nie bajka.

Bardzo dobra książka, choć może zbyt waniliowa. Dobry materiał do przemyśleń z kategorii tych głębokich. Ta książka (oraz pozostałe książki pani Natalii Osińskiej) jest jak drogowskaz do miejsc, których nie znamy, a które może warto odwiedzić, poznać i przestać się ich bać. Dziękuję i polecam.

Na półkach: , , , , , ,

,, Fanfik” to debiutancka powieść Natalii Osińskiej. Jest to niezwykle barwna historia o blaskach i cieniach dojrzewania, a także o poszukiwaniu samego siebie, która wbrew pozorom może zadowolić nie tylko młodzież.
Główną bohaterką jest nastoletnia Tosia. Dziewczyna wiedzie na pozór normalne, przeciętne życie – chodzi do liceum, uczy, a właściwie próbuje się uczyć, na...

Dyskusje

• 2018