Libretto finansisty. Wspomnienia 1881-1947

Czytelnik
1968-10-01
1968-10-01
wspomnienia międzywojnie Druskienniki

Czuje się zobowiązany do pozostawienia tutaj zwięzłego opisu odczuć po przeczytaniu tej książki, ponieważ pozycja nie posiada żadnej opinii.

Antoni Jaroszewicz w dzisiejszych czasach zostałby nazwany seryjnym przedsiębiorcą i wielkim filantropem. Prowadził on niezwykle ciekawe oraz wystawne życie, miał kontakty z wpływowymi ludźmi i wielkimi artystami. Uważam, że książka...

• Biznes
  • ChcęEbooka