Tangled Extra Scenes

Okładka książki Tangled Extra Scenes
Emma Chase Wydawnictwo: Smashwords Edition, Smashwords Edition Cykl: Tangled (tom 1.1) literatura obyczajowa, romans
37 str. 37 min.
Data 1. wydania:
2013-08-01
37 min.
angielski

Gdy tylko dowiedziałam się o nowym dodatku do mojej ukochanej serii ,,Tangled'' od razu ruszyłam do poszukiwań.
,,Tangled Extra Scenes'' to kilka scen, które dzieją się na przełomie części 1 i 2.
I co tu dużo mówić. Jak zwykle Emma nie zawodzi, a Drew jest Drew. I jedyny minus jaki mogę wynaleźć to... wszystko było za krótkie, bo jakby ktoś nie wiedział ja mogę czytać tą serię dniami i nocami, a nigdy mi się nie znudzi.
Zdecydowanie 9/10, bo za krótkie to było. Polecam dla wszystkich fanów serii, którzy tak jak ja cierpią na niedobór tych bohaterów.

Dodaj cytat z książki Tangled Extra Scenes