Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.79 zł do 14.24 zł

Janusz Jabłoński Wydawnictwo: Dragon wierszyki, piosenki
Dragon
wierszyki, piosenki
2016-09-28

Tym razem Agnieszka Myszkowska ilustruje książkę autorstwa Janusza Jabłońskiego.
A sam autor jest zabawnym poetą, który zabierze dziecko w świat liter alfabetu.
W tej bogato ilustrowanej książce pojawią się zabawne wersy ukazujące kolejno literki z alfabetu. Są to raczej niewielkie wersy czasem układające się w strofy a czasem opuszczone i samotne czyli wersy jednowersowe...

Kłótnia liter jest faktycznie kłótnią... Każda litera jest przekonana o swojej wyższości nad pozostałymi i próbuje przekonać, że ma rację. Ta książka powinna się spodobać zwłaszcza tym dzieciom, które już zaczynają przygodę z czytaniem.

Wiecie, jak to jest, kiedy ma się sześć lat... Taki młody człowiek idzie już do szkoły i czuje się ważny, niemal dorosły. Nie chce już...

Dodaj cytat z książki Kłótnia liter