Nowe życie

Karen Kingsbury Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła Cykl: Anielski Patrol (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Chasing Sunsets
Edycja Świętego Pawła
literatura amerykańska - 21 w. romans romans chrześcijański beletrystyka chrześcijańska powieść chrześcijańska
Chasing Sunsets
Edycja Świętego Pawła
Anielski Patrol (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2016-11-15

Polecam wszystkim. Podczas czytania czułam się niesamowicie. Lektura ta wiele uczy, pokazuje że pomimo różnych , beznadziejnych sytuacji człowiekowi zawsze zostaje nadzieja.

Jak zawsze Karen Kingsbery w świetnej formie. Bardzo lubię jej książki. Jej styl bardzo mi odpowiada.
Książkę czyta się szybko i z przyjemnością, a do tego opowiada część bardzo dobrej historii.
Książka warta przeczytania.

Historie życia młodych ludzi, którzy poza ustawieniem się w życiu tak by było jak najlepiej,szukają własnych dróg,podejmują nie całkiem łatwe decyzje, które w zasadniczy sposób wyznaczają kierunek ich dążeń,określają azymut. Ponadto dużo prostych modlitw chwytających za serce.

Druga część ciekawsza jak dla mnie niż pierwsza, dużo wątków, które mi bardzo podeszły. Uwielbiam autorkę za to, że zmusza do refleksji nad samym sobą i moją relacją z Bogiem.
Zakończyła się tak, że z niecierpliwością czekam na kolejną część.

• Obyczajowe
  • 2018
  • 2019
  • W domowej biblioteczce
  • Romans
  • 2015-2018

Dodaj cytat z książki Nowe życie