Kreowanie nowej świadomości - psychospołeczna genomika samostwarzania

Okładka książki Kreowanie nowej świadomości - psychospołeczna genomika samostwarzania
Ernest Lawrence RossiKathryn Lane Rossi Wydawnictwo: Palisades Gateway Publishing nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Creating New Consciousness in Everyday Life: The Psycho-Social Genomics of Self Creation
Palisades Gateway Publishing
2016-01-01
2016-01-01
0965198545
Jan Dyba, Daria Będkowska
hipnoza neurobiologia psychoterapia milton erickson psychospołeczna genomika
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Lutowy człowiek. Rozwój świadomości i poczucia tożsamości w hipnoterapii Milton Erickson, Ernest Lawrence Rossi
Ocena 6,9
Lutowy człowie... Milton Erickson, Er...