Ugly Love

2014-08-05
Piotr Grzegorzewski
Inne

Oficjalne recenzje i

Każdemu należy się druga szansa!

Link do recenzji

Konto usunięte
Konto usunięte

Do tej książki będziesz potrzebować chusteczki i sok pomarańczowy. Tyle razy było o nim wspomniane, że i mnie naszła ochota.

To powinno być zakazane. Tak pisać. Po każdej jej książce potrzebuje chwili, żeby się pozbierać.
Słowa, które w tej książce dziś przeczytałam są piękne. Mądre. Życiowe.

"...że Bóg zsyła na nas trudne chwile po to, żebyśmy docenili te piękne...

Tate jest studentką i stawia pierwsze kroki w zawodzie pielęgniarki. Zaczyna mieszkać u swojego brata Corbina, który jest pilotem. Jednak już pierwszego dnia podczas przeprowadzki, pod drzwiami czeka na dziewczynę... szokująca niespodzianka.
Bardzo wciągająca i łatwa do czytania powieść, polecam!

Jedna z najlepszych tej autorki. Wyciska kilka łez :)

Przeczytana ponownie po sześciu latach, w dalszym ciągu chwyta za serce ♥️

Niestety, książka 'Ugly love' jest do bólu przewidywalna, a przez to bardzo średnia. Mam wrażenie, że gdzieś już coś podobnego czytałam. Już po pierwszych rozdziałach można się domyślić każdego, nawet najmniejszego szczegółu tej historii, łącznie z epilogiem. Jestem zdziwiona, bo poprzednie przeczytane przeze mnie książki autorki były zawsze zaskakujące i...

Dobrze się czytało i ogólnie książka była fajna, ale jeśli miałabym oceniać w skali do wszystkich książek Colleen to ta byłaby najbardziej średnia..

Czytałam Ugly Love jakieś 6 lat temu i dzisiaj przy niedzieli odnalazłam ją na półce. Rzadko wracam do przeczytanych książek, ale pamiętałam, że historia Tate i Milesa była dla mnie początkiem do sięgnięcia po kolejne książki C. Hoover.
Wróciłam do tej historii i przepadłam po raz drugi. Znowu poczułam emocje które wywołuje u mnie ta historia. Nie czytałam tylko na nowo...

Historia przepełniona bólem i nadzieja.. Świetnie napisana uwielbiam! Wylałam sporo łez ( co się ceni! 😅) polem z całego serducha ❤️

Książka jak dla mnie ma jeden minus- niektóre sytuacje działy się za szybko, pewne wątki były za krótkie i zbyt pośpiesznie się pojawiały, jak i kończyły 😒.
Ale ogólnie książka bardzo przyjemna i zaskakująca. Ciekawa historia i świetnie napisana książka.😊

Uwielbiam ta autorke i jak zwykle mnie nie zawiodla. Przyznaje ze byly lzy , momentami scisnela na gardlo historia zakrecona jak i cala fabula. Daje do myslenia. Zeby moglo przyjsc nowe trzeba zamknac stary rozdzial. Idelana na ten czas roku. Polecam

12 385
    5 636