Nieuniknione

Okładka książki Nieuniknione Amy A. Bartol Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Nieuniknione
Amy A. Bartol Wydawnictwo: Akurat Cykl: Przeczucia (tom 1) fantasy, science fiction
Przeczucia (tom 1)
Inescapable
Akurat
2016-11-09
2016-11-09
Wiesław Łożyniak

Klimatyczna fantasy dla młodzieży oraz fanów anielskich spraw. Evie to prosta dziewczyna, która na stypendium trafia do college, Reed jest niesamowicie przystojny i tajemniczy, ale mamy też w tle parę ciekawych postaci. Freddie trochę namiesza, Russell to ktoś więcej niż przyjaciel. Fabuła jest ciekawa, tajemnica wciąga. Możemy się pośmiać, zapłakać i wciągnąć. Polecam, za każdym razem wracam i wciąż kocham tak samo tą książkę.

Osobiście UWIELBIAM wszystkie tomy z tej serii, jednak tom pierwszy jest moim ulubionym ulubionym (przeczytałam go chyba z 4 razy i i tak mam ochotę czasem sięgnąć po niego jeszcze raz). Reed to chyba mój ideał 😍

7/10

7/10

Po pierwszej czesci smialo moge stwierdzić ze... Nie lubie Russella 🙄

Po pierwszej czesci smialo moge stwierdzić ze... Nie lubie Russella 🙄

Bardzo długo zbierałam się do przeczytania tej pozycji. Fabuła mnie nie zachwyciła. Pod koniec akcja nabrała tempa i dopiero wtedy mnie zaciekawiła. Póki co nie jestem przekonana do czytania następnych części.

Dawno nie czytałam tak przyjemnego fantasy połączonego z romansem. Polecam! Ogólnie klimat książek, które czytałam w gimnazjum (czyli jakieś 6 lat temu),ale już nie mogę się doczekać, aż sięgnę po 2 tom.

Trochę ciężko ocenić tę pozycję - bo jednak jest pod wieloma względami pełna przaśnych tekstów oraz sytuacji.
Nie bawiłam się jednak źle, żałuję po prostu, że nie czytałam tego w czasie wydawania serii. Wówczas pewnie wysoko bym ją ceniła, bo jednak Bartol ma dryg do dialogów.

Pierwsza część nie wciągnęła mnie zbytnio lecz następne części są zdecydowanie warte przeczytania!!!

Wydawała się dość przewidywalna, jednak zakończenie miło mnie zaskoczyło. Jako fanka walk aniołów z demonami i motywu boskiego - jestem na tak i jak najbardziej polecę go dalej.

Fabuła, dialogi, postacie mocno kuleją. Może podobałoby mi się, gdybym była w liceum. Widać za stara jestem na takie banały. Nie przeczytam kolejnych tomów.

• 2017