Jedz, baw się, śpij

Okładka książki Jedz, baw się, śpij
Luiza DeSouza Wydawnictwo: Vivante nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Eat, Play, Sleep
Vivante
2017-01-28
2017-01-28
Katarzyna Kmieć-Krzewniak

W książce można wyczytać kilka ciekawych rad jednak w większości jest to dumne przechwalanie się opiekunki, która była zatrudniana przez bogatych Amerykanów.

Nie jest to absolutnie poradnik dla mnie. W książce można znaleźć kilka praktycznych rad, ale autorka opiera sie głównie na życiu dziecka według planu, który my rodzice mamy ustalic: codziennie stałe pory jedzenia, spania, karmienie w określonych odstępach. Nie jest to poradnik dla mnie.

• Położnictwo
  • Chcę w prezencie
  • Dziecko
  • 2017
  • .LEGIMI
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Jedz, baw się, śpij