Jak bardzo tego chcesz? Psychobiologiczny model zwyciężania

Matt Fitzgerald Wydawnictwo: Inne Spacery poradniki
How bad do you want it
poradniki
Katarzyna Matejczyk-Wyka
trening psychologia

Bardzo dobry poradnik. Przez ostatnie parę lat przeczytałam całkiem sporo różnych poradników dla biegaczy. O ile wszystkie były w swoim rodzaju ciekawe, to pod względem praktycznym raczej się nie sprawdziły. Przynajmniej u mnie. Z tym jednak było inaczej. Otworzył mi oczy na kilka istotnych powiązań pomiędzy umysłem, a wysiłkiem fizycznym. Autor kilkakrotnie zaznacza, że...

Ciekawa pozycja o specyficznej psychologii wygrywania w sporcie. Pozwala zrozumieć pewne mechanizmy , którę pozwalają niektórym osiągać ponadprzeciętne wyniki

Doskonała książka totalnie zdemolowana przez tłumacza. Przykłady: rekord życiowy to rekord osobisty (bo po angielsku to "Personal Best"), jazda indywidualna na czas to próba czasowa!!! (bo po angielsku to Time Trail). Składnia całości tekstu sugeruje częste używanie Google Translator

• Sport
  • Biznes, jak osiągnąć sukces