Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne w diagramach

Okładka książki Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne w diagramach
Angelika DrelichowskaAnna Gronkiewicz Wydawnictwo: Od.Nowa Seria: Prawo w diagramach nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Prawo w diagramach
Od.Nowa
2016-01-01
2016-01-01

Okładka książki Rodzina w prawie administracyjnym Anna Gronkiewicz, Agnieszka Ziółkowska red.
Ocena 0,0
Rodzina w praw... Anna Gronkiewicz, A...
Okładka książki Dostęp do informacji publicznej w Polsce i w Europie - wybrane zagadnienia prawne Magdalena Bar, Anna Bohdan, Mateusz Błachucki, Krzysztof Chochowski, Dorota Dziedzic-Chojnacka, Wojciech Federczyk, Dorota Fleszer, Anna Gronkiewicz, Monika Haczkowska, Mariusz Jabłoński, Marcin Janik, Lidia Klat-Wertelecka, Jerzy Korczak, Jerzy Korwin Małaczyński, Mariola Kurach, Beata Kędzierska, Bartosz Majchrzak, Aleksandra Nowicka, Ewa Pierzchała, Jakub Rzucidło, Iwona Sierpowska, Bogusław Sowa, Rafał Stankiewicz, Małgorzata Szwejkowska, Barbara Wartenberg-Kempka, Marta Woźniak, Justyna Węgrzyn, Lidia Zacharko, Agnieszka Ziółkowska, Edyta Łoś-Kaczmarek, Ewa Śladkowska
Ocena 0,0
Dostęp do info... Magdalena Bar, Anna...