Statystyka dla bystrzaków. Wydanie II

2016-09-19
2016-09-19
Leszek Sielicki
statystyka

Sporo się dowiedziałem ,ale też były momenty, gdzie musiałem sięgać po inne materiały.

Książka dała mi dużo wiedzy o statysce i pomogła mi interpretować różnego rodzaju wykresy, bądź wyszukiwać drobne manipulacje ;)
Polecam przeczytać, jest napisana prostym językiem z wieloma przykładami.
Pozdrawiam

Polecam przeczytać, jest napisana prostym językiem z wieloma przykładami.
Pozdrawiam

Dodaj cytat z książki Statystyka dla bystrzaków. Wydanie II