Mikołajek i słodkie przekąski. Łatwe przepisy do gotowania z dzieckiem

Alain Ducasse Wydawnictwo: Znak emotikon Seria: Mikołajek kulinaria, przepisy kulinarne
Magdalena Talar
Znak emotikon
Mikołajek Sempe Goscinny
kulinaria, przepisy kulinarne
Magdalena Talar
Mikołajek
Mikołajek Sempe Goscinny

Znacie Mikołajka? Jestem pewna, że znacie go doskonale, w końcu od kilkudziesięciu lat bawi on swoimi przygodami dzieciaki na całym świecie :) Dzisiaj więc będzie coś Mikołajkowego, ale powiem Wam, że nie będą to opowiadania. Będą to za to dania, a właściwie przepisy do których inspiracją były właśnie opowiadania o Mikołajku i jego przyjaciołach.

Autorem tej książki...

Każde francuskie dziecko powinno znać Mikołajka! To naprawdę urokliwy chłopiec, pełen szalonych pomysłów, ale też ujmujący dzięki swojemu zachowaniu oraz postawom, które choć czasem są pełne wątpliwości, każdy dorosły wybaczy mu najmniejsze przewinienia!

Tym razem, Czytelnik nieco pośrednio będzie miał do czynienia z Mikołajkiem oraz jego kumplami oraz innymi kultowymi...

MIKOŁAJEK NA SŁODKO

Któż z nas nie zna przesympatycznego Mikołajka? Ten psotny chłopiec, który zrodził się w wyobraźni RenéGoscinnego, ojca „Asterixa”, „Lucky Luke’a” czy „Iznoguda”, towarzyszy nam już od niemalże 60 lat, wciąż bawiąc kolejne pokolenia czytelników. Trudno się jednak temu dziwić – jego niepodważalna dziecięca logika, ciągłe pakowanie się w kłopoty i...

• Wygrane
  • Egzemplarz recenzencki Sztukater.pl
  • Mikołajek
  • Literatura francuska
  • Teraz, natychmiast albo jeszcze szybciej
  • Czytaj z Zosią, Parentingowe
  • Współpraca