Warriors #1: Into the Wild

Okładka książki Warriors #1: Into the Wild Erin Hunter
Okładka książki Warriors #1: Into the Wild
Erin Hunter Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Wojownicy (tom 1) Seria: The Prophecies Begin powieść przygodowa
powieść przygodowa
Wojownicy (tom 1)
The Prophecies Begin
HarperCollins
2003-01-21
2003-01-21

Czytałem książkę dziecku...masakra. Zróbcie test otwórzcie książkę gdzieś po środku i policzcie ile razy na jednej stronie pada imię głównego bohatera. Spoiler 4 do 5 razy a na stronie jest mało testu w sumie. Są o wiele lepsze książki dla młodych.

Na plus, mega szybko się czyta. Na minus zdecydowanie imiona bohaterów... Bardzo ciężko było się w tym odnaleźć.

Świetna książka! Bardzo spodobał mi się pomysł ujrzenia i przedstawienia perspektywy kotów oraz charakteryzacja ludzi w tym uniwersum. Jak my na co dzień traktujemy zwierzęta, a jak one to widzą jest niesamowicie ciekawie opisane. Historia przedstawia Rzdawego, czyli na początku normalnego kota domowego, który będzie musiał zmierzyć się z niebezpieczeństwami czekającymi w ogromnym lesie. Mały kocur jeszcze nie wie, że to od jego będzie zależał los wszystkich Klanów. Na początku może wydawać się dość nudna i ciągnąca się albo można się w tym wszystkim pogubić, ale potem robi się już tylko ciekawiej i mroczniej. Polecam wszystkim kociarom :D

Świetna książka!
Początek był dla mnie męczarnią, ale z braku książek do czytania na 2 tygodniowym wyjeździe przebrnęłam przez 3 pierwsze rozdziały.
Całą resztę pochłonęłam w 2 dni!

Świetna książka!
Całą resztę pochłonęłam w 2 dni!

Oto idealna książka dla młodzieży. To świetna propozycja dla młodych ludzi, którzy zaczynają swoją przygodę z czytelnictwem albo chcą sprawdzić czy fantastyka im się spodoba 🥰 Oczywiście jest to również idealna książka dla miłośników kotów 😊
I z czystym sumieniem mogę ją polecić moim młodszym obserwatorom 😊

"Ucieczka w dzicz" to pierwsza część serii Wojownicy. Opowiada o domowym kociaku, który skrycie marzy o ucieczce w świat. Nie podoba mu się wygodne życie, ponieważ uwielbia przygody o których ciągle śni. Pewnego razu w przypływie odwagi ucieka z domu i wpada na koty z Klanu Pioruna. Jego walecznosc budzi podziw u przywódczyni. Tak zaczyna się przygoda Rdzawego 😁 Jak sobie poradzi ? Czy sprosta wyzwaniom i zostanie pełnoprawnym członkiem klany ?

Powiem Wam, że całkiem dobrze się bawiłam. Przedstawiony świat jest rozbudowany, a zachowania kotów przedstawione bardzo realistycznie. 😊Dzikie koty dzielą się na klany, w których szkolą sie wojownicy. Rywalizują i walczą między sobą o terytorium czy pożywienie. Autor pisze w bardzo prostym i lekkim stylu więc szybko się czyta. Początkowo można się pogubić przez ilość kocich bohaterów. Jednak z każdą kolejną stroną łatwiej je zapamiętać. Fabuła jest pełna intryg i walki, które zaciekawiają czytelnika i nie pozwalają mu się oderwać od ksiazki.😊 Kto okaże się zdrajcą?😊

Pamiętam swoje początki w fantastyce. Czytałam wtedy o wilkach 😁 Teraz czuję jakbym cofnęła się w czasie. 😊 Muszę przyznać, że się wciągnęłam i chetne poznam dalsze losy rudego kociaka 😍A teraz przekażę książkę 13letniej siostrze aby ona wypowiedziała się czy przypadnie jej do gustu :)

I z czystym sumieniem mogę ją polecić moim młodszym obserwatorom 😊

"Ucieczka w dzicz" to pierwsza część serii Wojownicy. Opowiada o...

JEST ŚWIETNA.

JEST ŚWIETNA.

Dla nowych, młodszych czytelników jest idealna

Dla nowych, młodszych czytelników jest idealna

Super mega książka!!! Już czytam 2 tom i planuje też kolejne
Polecam <3

Super mega książka!!! Już czytam 2 tom i planuje też kolejne
Polecam <3

Cudowna, lekka i bardzo wciągająca opowieść. Postacie aż same do siebie ciągną, a tajemnice zachęcają do czytania dalej.

Zawsze chciałem, żeby w mimo domu toczyła się dyskusja o literaturze. Dzięki takim tytułom mam okazję. Wiadomo, że historia prosta, seria obliczona na franczyzę, budowa odcinkowa z cliffhangerami - ale dzieciaki czytają!
Poniżej cytuję recenzję mojej 10letniej córki:

"Książka opowiada o kocie który uciekł z domu i dołączył do kanu pioruna książka zmieniła moje życie nie przeczytałam jeszcze wszystkich książek z tej seri jednak ta jest genialna dlatego daje ocenę 9/10"

Poniżej cytuję recenzję mojej 10letniej córki:

• Wojownicy