The Best Polish PRESS Illustrators

praca zbiorowa Wydawnictwo: Fundacja SLOW Seria: The Best Polish Illustrators albumy
Fundacja SLOW
album ilustracja sztuka grafika polscy artyści press grafika prasowa
albumy
The Best Polish Illustrators
album ilustracja sztuka grafika polscy artyści press grafika prasowa

To album - bardziej do oglądania , niż do czytania, ale w przypadku albumów to wielka zaleta. Są tu tylko krótkie notki o polskich ilustratorach i kilka słów od każdego z nich. Wydanie przepiękne, paper satynowy, idealnej grubości, kolory nasycone, a nie przejaskrawione. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić (chociaż nie chcę ),to troszkę za mała czcionka przy tytułach...

Przepięknie wydany album! Wydaje się, że faktycznie ujęto tych "the best", a może raczej trzeba napisać - "the most wanted". Tak czy siak, mamy powody do dumy, bo wielu wymienionych artystów robi karierę nie tylko w kraju. Już cieszę się na kolejny zbiór - tym razem z concept art'em.

• ▥ Posiadam (książki)
  • O sztuce i albumy