Tajemnica Jacoba 2

2016-09-19
2016-09-19
tajemnica jacoba

więcej Więcej

Książka przeczytana z sentymentu do serii "Pamiętnik Nastolatki".
Bardzo fajnie zbudowana akcja, ciekawe opisy miejsc we Włoszech.
No i intrygująca zagadka rodzinna.

„Tajemnica Jacoba 2” jest kontynuacją książek Beaty Andrzejczuk pt.: „Pamiętnik nastolatki”.

Książka przedstawia losy młodych, kochających się ludzi oraz ich przyjaciela Jacoba. Tym razem chłopak ma do rozwiązania zagadkę dotyczącą przeszłości jego rodziny. Natalia razem z Emily towarzyszą mu w wycieczce do Turynu.
Dziewczyny chcą pomóc przyjacielowi, ale ten nie dopuszcza...

Na półkach: , , , , , ,

CUDOWNAAAAAAAAA!!!!!!!!! <3 ;* :D BARDZO POLECAM SZCZEGÓLNIE FANOM I FANKOM MAKSYMA I NATKI!!!!!!!! ;) JACOB OCZYWIŚCIE NADAL MA SWOJE TAJEMNICE..... :D WYJAŚNI SIĘ SEKRET Z PRZESZŁOŚCI.... ;) BARDZO WZRUSZAJĄCA I POUCZAJĄCA POWIEŚĆ!!!!!!!! ;) :D

• Przeczytane w 2016 roku
  • Chcę w prezencie