Bitter Bite

Jennifer Estep Wydawnictwo: Pocket Books Cykl: Elemental Assassin (tom 14) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Pocket Books
urban fantasy
Bitter Bite
Elemental Assassin (tom 14)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
urban fantasy

Książka z jednej strony jest bardzo dobrze napisana i niewątpliwie interesująca. Trzyma czytelnika w napięciu niemalże do samego końca.
Czego brak?
Spójności z pozostałymi częściami w cyklu "Elemental Assassin", w Polsce znanego jako "Pająk".
W tej części magia Gin Blanco pokazana jest jako słaba i nieznacząca w porównaniu do tej władanej przez jej przeciwniczkę.
Przecież...

• *2017*