Władca pustyni

Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Hutton (tom 3) Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
Lord of the Desert
Weronika Żółtowska
Sezon na miłość
literatura dla kobiet miłość romans uczucie szejk

2019

Naiwna, prościutka historyjka miłosna w egzotycznej scenerii oparta o kłamstwo. Zakończenie pozytywne, bardzo pozytywne. Po drodze trochę schematycznych intryg, za to ciekawie opisanych. Jako rozrywka była niezła.

jak dla mnie super książka. polecam szybko przeczytałam tak mnie wciągneła. uwielbiam takie historie.

Gretchen Brannon będąc na wakacjach w Maroku, poznaje intrygującego mężczyznę. Oboje są sobą zauroczeni. Szybko okazuje się, że jest to szejk Qawi, przyszły szef dziewczyny.
Zakochani biorą ślub a Pillippe Sabon zaczyna akceptować swoją ułomność. Pomimo, iż oczywiście kłócą się i godzą, razem walczą z wrogiem, a kalectwo szejka zostaje "uleczone" przez jego piękną, młodą...

Ciekawa książka,dobrze się czytało

Lubię czasem poczytać powieści z rodzaju harlequinów - przyjemna, prosta rozrywka, zawsze z happy endem. Ponieważ przeczytałam w swoim życiu całkiem sporo harlequinów, to mam dla nich swoją prywatną klasyfikację - słabe, niezłe i świetne w swojej klasie. Władca pustyni należy do tej środkowej grupy - jest niezły, a dodatkowo na jego korzyść działa egzotyka miejsca...

Beznadziejna,nuuudna i tandetna,jeśli można tak się wyrazić o książce,zmęczyłam ledwie 1/3 treści....

Najbardziej udanymi książkami pani Palmer są te z wątkiem kryminalnym. Mimo drobnych niedociągnięć związanych ze znajomością/nieznajomością języka francuskiego przez główną bohaterkę ta książka jej wyszła.

Obowiązkowe elementy stylu, czyli dziewica i pozbawiony wad mężczyzna obecne :D

Świetna książka. Czyta się łatwo i przyjemnie :)Smutno mi się robiło podczas sceny kiedy się pokłócili, a Gretchen potem wyjechała.
Serdecznie polecam miłośnikom romansów

książka lekka, szybko się ją czyta. taki typowy romansik w bajkowej scenerii kraju muzułmańskiego, z dziewczyną z teksasu i szejkiem w roli głównej :) zakończenie oczywiście szczęśliwe, jak to bywa w tego typu książeczkach:) polecam na nudny wieczór :)

Zdecydowanie uwielbiam tą książkę. Czytałam ją z 5 razy i nadal mi się nie znudziła. :))

• Diana Palmer
  • Chcę w prezencie