rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Moja odyseja. Awanturnik, który pokochał Polskę

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
42 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (luty 2018)
Przepraszam, nie zauważyłam wątku z marca już poprawiam , dziękuje za zwrócenie uwagi ;)
6 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2017)
Szukam! Kupie lub wymienie!  Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz
20294
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( grudzień 2016 )
Super. Miałam chętkę na Cathy Glass ale u mnie niestety nie było. Miłej lektury.
Czytamy w weekend
Tych o poziomkach,malinach itp nie czytałam, ale gdy teraz wyruszę do biblioteki to kto wie czy nie zwinę z półki tej książki;) W sumie czemu by nie spróbowac skoro przeszłam kiedyś przez Kawiarenkę, która wg mnie niewiele ma wspólnego z literaturą (tam przepisy kulinarne dominują nad opowieścią) to tutaj powinno być o wiele ciekawiej.
Pokazuje 6 z 7
Zobacz kolejne