Wielka tajemnica Kościoła /Sekrety templariuszy:Graal i Zakon Syjonu

Hervas Ramon Wydawnictwo: Amber literatura piękna
Amber
literatura piękna
2005-01-01

Uff. Książka , która nie powinna być debiutem dla czytelników lubiących sensacje związane z chrześcijaństwem, Chrystusem, templariuszami itp. Autor starał się poruszyć wszystkie popularne tematy religii katolickiej i związane z nimi zagadki i niestety nie wyszło to dobrze. Książka jest napisana złym stylem i chaotycznie. Nadmiar faktów dat, imion i nazw jest wręcz...

• Posiadam / Historia, Archeologia, Religie
  • historia
  • *Biograficzne, historyczne, na faktach
  • Antychrześcijaństwo
  • Xyz
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)
więcej mniej