Coto's Captive

Laurann Dohner Wydawnictwo: Laurann Dohner Cykl: Zorn Warriors (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
9781944526153
Romance Science Fiction +18

Okej, kolejna część o seksownych mężczyznach z planety Zor, którzy łączą się z ziemiankami. Tym razem na tapecie mamy Coto i Lynn. On jest silnym samcem, który poszukuje na ziemi zagubionego "brata serca" Vhon'a - który zniknął podczas zniszczenia statku na którym lecieli (wysłali go kapsułą na Ziemię... seriooo) i ucieka przez ich wrogami. Lynn zajmuje się zwierzętami, ale...

Na półkach: , , , , , , , , ,

Piąta część cyklu, w której zoriański wojownik Coto ma pewne problemy na naszej planecie. Natomiast Lynn stara się mu pomóc je rozwiązać.

Mam wrażenie, że napisana tylko po to, by kogoś dać dla Coto. Słabsza w tej serii. Czyta się miło, szybko, ale książka zdecydowanie tylko na jeden raz.

Typowa książka Laurann Dohner. Piąta już część Wojowników nie pokazuje nam nic nowego, lecz i tak przyjemnie spędza się z nimi czas.

• Fantastyka
  • 2018