Wieża nadziei

Okładka książki Wieża nadziei
Margit Sandemo Wydawnictwo: Pol-Nordica Seria: Opowieści Margit Sandemo literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
1996-01-01
Lucyna Chomicz-Dąbrowska
miłość

więcej Więcej

Przeczytałam, ale Margit chyba była w słabszej formie. Przewidywalna, infantylna i momentami tak żenująca, że aż śmieszna. Przynajmniej się trochę pośmiałam :).

Gdybym potrafiła, wyrzeźbiłabym tej kobiecie pomnik.
Albo wystrugała.
Ulepiła.
Wykleiła ewentualnie.
W podzięce, w hołdzie, w darze.
Jestem jednak totalnym beztalenciem, gdybym choć umiała rysować...A ja potrafię tylko standardowe, wiecie, dwa kółka i cztery kreski, więc niestety, nawet z jej fantazją i wyobrażnią autorka miałaby problem z rozpoznaniem siebie na moim...

Bądź mi tatą ;)

książka choć cieniutka i niepozorna okazała się super..przeczytana w 1 dzien...ciekawa tematyka

Kobieta nieszczęsliwa i piękna, mężczyzna tym razem biedny i piękny, ale to jednak M.Sandemo

To dzięki wyczerpującej i bardzo przekonującej opinii Orchideidei zdecydowałam się przeczytać tę książeczkę, z którą spędziłam wspaniałe 3 godzinki :) O wiele za krótko! Pozostał niedosyt!!!

Czasami tak trudno docenić COŚ, co jest obok nas.
Miłosna opowieść o strachu biednej Franciszki i intrygach przygotowanych przez jej ojczyma.

Przyjemna powieść na jesienny wieczór przy kawie.

Na półkach: , , , ,

Wydawałoby się, że to taka niepozorna książeczka, a okazała się przy swej skromnej prezencji taka treściwa. Jednocześnie stała się dla mnie niewątpliwą jak również nieplanowaną rozrywką skutecznie unicestwiającą czas drugiej połowy dnia dzisiejszego.
Książka, o której mowa jest kolejnym dowodem na to, że wcale nie trzeba wymyślnych efektów na to by pokazać, co naprawdę w...

• Margit Sandemo
  • Opowieści Margit Sandemo