Lilje

2016-01-01
9 min.

Okładka książki Pani Twardowska Adam Mickiewicz, Mariusz Moroz
Ocena 7,4
Pani Twardowska Adam Mickiewicz, Ma...
Okładka książki Dziady cz. III (Adam Mickiewicz) - opracowanie I. Kordela Andrzej, Bodych M.
Ocena 5,0
Dziady cz. III... I. Kordela Andrzej,...

spoiler - zabiła

spoiler - zabiła

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Gdyby Mickiewicz pisał więcej dzieł w podobnym stylu, tzn. ciekawym, pełnym akcji, zrozumiałym i wciągającym to z pewnością nikt nie narzekałby, że jego dzieła są niezrozumiałe i musiał je czytać z przymusu.

Dodaj cytat z książki Lilje