Down Shift

K. Bromberg Wydawnictwo: Signet Cykl: Driven (tom 8) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
9781101991763
Signet
Driven (tom 8)
literatura obyczajowa, romans
angielski
9781101991763

To było świetne. Idealne zakończenie serii. Poziom porównywalny z historią Coltona i Ry. Uwielbiam ❤❤❤

Na półkach: , , , ,

Cudowne zakończenie serii!! ,historia Zandera w pełni mnie satysfakcjonuje.
Jaki tatuś taki syn,uwielbiam obu😍😍😍

52/2020
Historia Zandera i Getty. Idealne zakonczenie serii Driven. Ta seria miala w sobie magie i jej czastka zostanie w moim sercu. Polecam.

On i Ona. Dwoje ludzi obcych dla siebie, zamieszkuje wspólnie pod jednym dachem, w małej miejscowości. Od tej chwili ich życie się zmienia.
Oboje różni od siebie, a zarazem podobni. Oboje z tajemnicą, która ich prześladuje.
Narracja toczy się dwutorowo. Poznajemy wydarzenia z dwóch perspektyw - Zandera i Getty.
Książka przepełnione jest erotyzmem i pożądaniem, lecz brak w...

Książka bardzo fajna, dobrze napisana, z ciekawym wątkiem fabularnym, chociaż zaczynam mieć już powoli dosyć tych "idealnych facetów", którzy nawet jeśli mają jakieś problemy, to oczywiscie zawsze w końcu się do nich przyznają i zmienią pod wpływem kobiety.... i potem wszystko jest już idealnie. W życiu nie jest idealnie! To po pierwsze.

Po drugie... czemu miałam...

To już ostatni tom serii Driven. I dobrze, bo mam przesyt tej autorki. Pomimo tego oceniam tą historię najlepiej ze wszystkich. Mam też nadzieję że autorka zakończy na tym tomie, bo co za dużo to niezdrowo.

Fantastyczne zwieńczenie serii. Przyznam nawet, że historia Zandera i Getty rywalizuje u mnie o pierwsze podium z historią Coltona i Rylee, zupełnie jak w wyścigu opisanym w książce. Być może powodem są historie głównych bohaterów, z którymi próbują się zmierzyć w małym wyspiarskim miasteczku. On - dostaje wieści o okolicznościach śmierci matki, przy której go znaleziono i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To już ostatnia część z "wyścigowej" serii. I wg mnie jedna z fajniejszych. Bohaterowie mnie nie irytują, są wyraziści, ze sporym bagażem, mimo młodego wieku. I uciekający przed swoimi własnymi demonami.
Bo "małe rzeczy potwierdzają wielkie czyny" :)
Miło i przyjemnie spędziłam nad nią czas.

Jak zwykle autorka nie zawodzi!!!

Na półkach: , , , ,

Super seria. Super ksiazka. Poczatkowo nudna potem sie rozkreca. W tej czesci mozemy poznac szczegolowo tragiczna historie Zandera i jego dalsze losy. Ale jak w kazdej poprzedniej czesci bohaterowie musza byc naznaczeni jakims pietnem i tym razem nie jest inaczej. Polecam do przeczytania choc poczatek potrafi znudzic przydlugimi opisami.

• 2018
  • 2017