Gorefikacje II Tom drugi

2016-09-09
horror gore groza hardcore

Okładka książki Sekrety Tomasz Czarny, John Everson
Ocena 6,6
Sekrety Tomasz Czarny, John...

Okładka książki Gorefikacje II Tom pierwszy Sylwia Błach, Tomasz Czarny, Krzysztof T. Dąbrowski, John Everson, Grzegorz Gajek, Marek Grzywacz, Dawid Kain, Rafał Kuleta, Edward Lee, Krzysztof Maciejewski, Paweł Mateja, Karol Mitka, Łukasz Radecki
Ocena 6,7
Gorefikacje II... Sylwia Błach, Tomas...
Okładka książki Jazda Jakub Siwiec, Tomasz Siwiec
Ocena 6,4
Jazda Jakub Siwiec, Tomas...

Właściwie niewiele się zmieniło patrząc na poprzednie edycje. Dalej mamy dużo swietnych opowiadań, w dalszym ciągu pojawiają się zagraniczni goście i wciaż można się dobrze bawić podczas czytania.

Przecztacie tu miedzy innymi historie o terroryscie próbującym wysadzić przedszkole, gosciu który chce się zemscic za odrąbaną reke, o detektywie mordercy, płatnym zabójcy, nawiedzonej lewej ręce, forum kanibali czy bardzo dziwną wersje o 7 krasnoludkach i śnieżce. Jest czym sie zachwycic bo zarówno zagraniczni autorzy jak i polscy dali rade (no może w większości).

Tak naprawdę jedyne co mi nie pasowało to objętość niektórych opowiadań. Historie same w sobie są dobre ale zbyt krótkie żeby się jakoś wryć w pamięc na stałe.

Jak wyjątek mogę podać Mckenziego i jego "niedzielny rosołek".. ledwo półtora strony a obrzydliwe to tak że aż cieżko to skomentować

Chyba powinienem zacząć od ostrzeżenia typu: "pozycja przeznaczona tylko dla dorosłych czytelników" czy coś... Bo rzecz jest mocna. 😱 Nie mogę wyjść z podziwu jak kreatywni są pisarze kiedy chodzi o łamanie wszelkich granic. Drugi tom "Gorefikacji II" ukazał się jako darmowy e-book w 2016 roku. Szukajcie a znajdziecie. (Nie, nie trzeba szperać w dark webie, choć są momenty, dzięki którym ta książka kwalifikuje się żeby tam być:)

Zapraszam na bloga po więcej:

Dodaj cytat z książki Gorefikacje II Tom drugi