Petersburski romans

Vladimir Fédorovski Wydawnictwo: Magnum literatura piękna
Magnum
literatura piękna

Na półkach: , , , ,

Vladimir Fédorovski ma niezwykłe umiejętności do pisania i wychwycenia tak swoich bohaterów, że chce się o skrywanych przez nich tajemnicach czytać.

To pierwszy rosyjski pisarz, który w momencie, gdy poznawałam, losy opisywanych przez niego bohaterów, który spowodował to, że musiałam docierać również za pomocą różnego rodzaju źródeł, aby się o tym przekonać, ile tkwi...

• Romans
  • Literatura "dorosła"
  • 2009 Nabytki
  • 2014
  • 2012
  • Historyczne, kostiumowe,dawne czasy,biografie
  • Wypożyczone książki z Biblioteki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Petersburski romans