Kup teraz - 1 oferta w cenie od 76.51 zł do 76.51 zł

Zaginione

Lone Theils Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Nora Sand (tom 1) Seria: Mroczna Seria kryminał, sensacja, thriller
Pigerne fra Englandsbåden
Joanna Cymbrykiewicz
W.A.B.
debiut literacki literatura duńska niebezpieczeństwo psychopata seryjny zabójca śledztwo wyścig z czasem zabójstwo
Pigerne fra Englandsbåden
Nora Sand (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Joanna Cymbrykiewicz
Mroczna Seria

Bardzo nierówna książka. Językowo o dziwo nie jest źle, zwłaszcza jak na kryminał. Czyta się to całkiem szybko, ale niestety na tym plusy tego dzieła się kończą. Jest to niestety jeden z tych kryminałów, gdzie rachunek prawdopodobieństwa jest pojęciem abstrakcyjnym i fabuła jest pchana przede wszystkim "niezwykłymi" zbiegami okoliczności. O ile jeden, czy dwa takie...

Całkiem przyjemna książka w czytaniu.
Zaczyna się bardzo niewinnie i z czasem coraz bardziej się rozkręca dochodząc do niespodziewanego i zaskakującego końca. Na pewno sięgnę jeszcze po książki z tej serii.

Bardzo średni kryminał czytałam wiele podobnych nic nowego ani zaskakującego raczej nie będę kontynuować serii.

Fabuła dość ciekawa, ale czasem są zbyt długie opisy właściwie niepotrzebne, ale ogólnie dobrze się czyta i mam zamiar przeczytać drugą część o dziennikarce Norze Sand.

Na półkach: , , , ,

Mila główna bohaterka i ciekawa historia.

Ależ to nudne. Ale dałoby się jeszcze na upartego przeczytać, gdyby nie potwornie, ale to potwornie irytująca główna bohaterka.

Czytanie szło mi topornie-przydługie opisy i wolna akcja.
Zakończenie takie jakieś nijakie.
Generalnie książka DOBRA i nic poza tym.Jeśli miałabym ją komuś polecić,to niestety nie zrobiłabym tego.

Całkiem przyjemne czytadło na okres empidemii. Główna bohaterka nawet aż tak mnie nie irytowała, co należy uznać za swego rodzaju osiągnięcie.

Przyjemna ale mało wciągająca mimo naprawdę fantastycznej i zaskakującej fabuły. Podobały mi się przeplatane wątki życia prywatnego Nory i śledztwa przez nią prowadzonego. Mimo wszystko długo nie będę o niej pamiętać. Brakowało mi ''tego czegoś''.

Świetna. Dobrze napisana. Jestem na tak

• 2020