Ostatnia sprawa

Okładka książki Ostatnia sprawa
Lee Child Wydawnictwo: Albatros Cykl: Jack Reacher (tom 16) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Jack Reacher (tom 16)
The Affair
Albatros
2016-09-06
2016-09-06
Lech Żołędziowski
jack reacher lee child sensacja ponad prawem

więcej Więcej

Nie ma co ukrywać. Lee Child pisze doskonałe thrillery. Seria z Jack'iem Reacher'em to idealne połączenie intrygującej i frapującej fabuły, mrocznych klimatów, charyzmatycznych bohaterów oraz szybkiej i niebezpiecznej akcji.

"Ostatnia sprawa" również posiada wszystkie te cechy. Jest tajemniczo, groźnie, adrenalina pulsuje, umysł pracuje na najwyższych obrotach, by wraz z...

Jak zwykle - petarda.
Nie ma się co rozpisywać, bierz do ręki i czytaj.
Acha, w sieci znajdziesz sporo audiobooków z Jackiem Reacherem.
Polecam❤️

Książka opowiada historie którą finał wszyscy czytelnicy serii z byłym majorem żandarmerii wojskowej znają - dlaczego Jack Reacher odszedł z wojska. Książkę czyta się bardzo dobrze - dużo wątków pobocznych, cześć bohaterów których poznaliśmy w innych książek z serii. Polecam dla fanów serii

W tej części cofamy się do roku 1997 i poznajemy ostatnie zadanie majora Reachera . Seria morderstw w małej miejscowości obok bazy wojskowej . Niewinna z pozoru niewojskowa sprawa okazuje się powodem odejścia bohatera z wojska . Styl i treść jak zwykle na wysokim poziomie. Kto lubi ten cykl nie będzie zawiedziony .

Amerykański hero w amerykańskiej scenerii. Sprawnie to napisane i zapewnia dobrą rozrywkę. Do życia nic nie wnosi.

No dobrze, nie jestem obiektywna. Mi podobaja sie wszystkie ksiązki serii

"Czasami bywa tak, że jeśli człowiek chce się upewnić, czy płyta kuchenna jest gorąca, najlepiej jest jej dotknąć."

Nie ma to jak stara dobra sprawdzona sensacja, po którą sięga się z ciepłym uśmiechem i szczyptą melancholii. Ileż ja już przeczytałam książek wbijających się w góry ustalony schemat, przebiegających tak, że z dużym prawdopodobieństwem mogłam przewidzieć...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cyt.:
„Nie można wściekać się na coś, na co nie ma się wpływu”.
Lee Child

„Ostatnia sprawa” to kolejny, 16 tom cyklu Jack Reacher. I o ile poprzednie tomy zachowywały kolejność chronologiczną, o tyle w tym Lee Child przeniósł nas do roku 1997, gdy główny bohater służył jeszcze w armii amerykańskiej. Jest to ostatnia sprawa nad którą pracował Jack Reacher jeszcze jako...

Jedna z moich ulubionych serii. Nie zawiodłem się.

Ach jakie to było dobre!. Może nie jestem obiektywna bo Reacher jest moim ulubionym bohaterem, lecz wszystko w tej książce się zgadza: wciągajaca fabuła, cięte riposty i inteligentny humor, wyrazisty bohater i śledztwo do końca będące zagadką.

1 616
  • Lee Child