Postępowanie cywilne w zarysie

Okładka książki Postępowanie cywilne w zarysie
Witold BroniewiczIreneusz Kunicki Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska Seria: Seria akademicka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Seria akademicka
Wolters Kluwer Polska
2016-01-01
2016-01-01
prawo postępowanie cywilne

więcej Więcej

Na półkach: , , , , , ,

Jeden z najbardziej przegadanych podręczników na tych studiach. Czyta się ciężko, poza tym wiele fragmentów jest totalnie niepotrzebnych. Mimo wszystko - to dobra podstawa do nauki, jeśli ktoś ma dużo czasu,

12 wydanie

• Podręczniki
  • 2018
  • 2017
  • - Książkowe wyzwanie 2018 ✔

Dodaj cytat z książki Postępowanie cywilne w zarysie