Pobożny Ślązak idzie na wojnę z Francuzami 1870-1871

Okładka książki Pobożny Ślązak idzie na wojnę z Francuzami 1870-1871
Jerzy Myszor Wydawnictwo: INFORTeditions Seria: Źródła do dziejów Kościoła katolickiego na Górnym Śląsku powieść historyczna
powieść historyczna
Źródła do dziejów Kościoła katolickiego na Górnym Śląsku
INFORTeditions
2014-01-01
2014-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki CzasyPismo nr 1 (13) / 2018 Adam Dziuba, Zbigniew Gołasz, Dawid Keller, Jarosław A. Krawczyk, Józef Krzyk, Jan Franciszek Lewandowski, Jerzy Myszor, Redakcja półrocznika CzasyPismo, Sebastian Rosenbaum, Mirosław Węcki
Ocena 0,0
CzasyPismo nr ... Adam Dziuba, Zbigni...