rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (marzec 2018)
 Przedsmak zła Przedsmak zła  Dziewczyna we mgle Dziewczyna we mgle  Sprzedawczyk Sprzedawczyk  Obcy we własnym kraju. Gniew i żal amerykańskiej prawicy.
6 lata temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2016)
Witam, Poszukuję książki:  Piastowie. Leksykon biograficzny Piastowie. Leksykon biograficzny Interesowałoby mnie najbardziej kupno
20224
7 lata temu
Poszukuję książek (III kwartał 2015)
Szukam na wymianę:  Oddam ci słońce  Plaga samobójców  Fangirl  Byłam tu  Ten jeden dzień  Ogień i woda  Następczyni  Obsydian ...
8 lata temu
Najlepsze książki górskie - co polecamy ?
Wspaniale, że trafiłam na ten wątek! Przygodę z literaturą górską zaczęłam od Piotra i Olgi Morawskich, potem zeszłoroczna tragedia pod Broad Peak, która poruszyła mnie bardzo... i książka "Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak". Teraz czytam "Ucieczkę na szczyt" i wiem, że na tym nie poprzestanę! Dzięki Wam za kolejne tytuły!
9 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2013 roku
Hmm...w tym roku przeczytałam ok.30-40 książek(do niektórych wracałam kolejny raz;) Trochę mało, ale w tym roku mam nadzieję to nadrobić. :) Najlepsze książki:  W pierścieniu ognia W pierścieniu ognia  Kosogłos Kosogłos  Krąg
10 lata temu