The Heavens Rise

2013-10-15
Data 1. wydania:
2013-10-15
angielski

Okładka książki Ramses the Damned: The Passion of Cleopatra Anne Rice, Christopher Rice
Ocena 0,0
Ramses the Dam... Anne Rice, Christop...
Okładka książki MatchUp Lara Adrian, Steve Berry, C.J. Box, Sandra Brown, Lee Child, Nelson DeMille, Diana Gabaldon, Andrew Gross, Charlaine Harris, Lisa Jackson, Peter James, J.A. Jance, Michael Koryta, Eric van Lustbader, Gayle Lynds, Val McDermid, David Morrell, Kathy Reichs, Christopher Rice, John Sandford, Lisa Scottoline, Karin Slaughter
Ocena 8,5
MatchUp Lara Adrian, Steve ...